Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bakiyemi nereden görüntüleyebilirim?

Hızlı bakiye görüntüleme:
Bilgisayar üzerinden giriş sağlıyorsanız  sağ üst köşede kullanıcı bilgilerinin alt kısmında görebilirsiniz. Aşağıda göreceğiniz TL değeri Dpara içerisindeki bütün varlığınızı belirtir. Üzerine gelerek açılacak olan bölümde daha detaylı bir şekilde hangi dijital parada ne kadar yatırımınızın olduğunu görebilirsiniz.

 

Detaylı bakiye görüntüleme
Kullanılabilir ve toplam diye iki bölüm vardır. Bir alış emri verdiğinizde, verdiğiniz emrin toplam tutarı, TL bakiyenizden otomatik olarak düşülerek geriye kalan kullanılabilir bakiyeniz anlık olarak gözükür. Aynı şey dijital paralar içinde geçerlidir. Satış emri verdiğinizde, emre konu olan dijital para miktarı, dijital para bakiyenizden düşülerek pasif duruma geçer ve geriye kalan kullanılabilir ve toplam değeri görüntüleyebilirsiniz.  Hızlı bakiye sorgulamada ki bakiye yazan yerin üzerine geldiğinizde cüzdanınızdan hızlı bir önizleme görebilirsiniz. 

Alış ve satış için girdiğiniz açık emirler kullanılabilir bakiyenizden düşer ancak toplam bakiyenizde görünür. İşlem gerçekleştiğinde toplam değerlerde son güncel halini alır. Açık emirlerinizi iptal etmeniz durumunda kullanılabilir bakiye kısmı da otomatik olarak güncellenir. Açık emirlerinizi menüde yer alan market sayfasının en altından görüntüleyebilirsiniz.

 

 


Yeterince yardımcı olmadı mı ? Sorularınız varsa bize sorun